Şirket Kurulumu İstanbul Fiyatları

Şirket Kurulum Ücreti Neye Göre Değişir?

Şirket kurulumu fiyatı, kurulan şirketin özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, Limited ve Anonim şirket için fiyatlar  farklı olacaktır. Bunlara ilave olarak alacağınız danışmanlık hizmetleri de nihai fiyatı etkileyecektir. En doğru teklif için sitemizde yer alan içerikleri inceleyebilirsiniz ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Deneyimli ve uzman ekibimiz ile şirket kurma sürecinizi tüm bilgi birikimimizle sorunsuzca çözebiliriz. Şirket kurulumu firmamızın uzmanlık alanları arasında ilk sırada geliyor. Farklı türlerde tüm şirket kurulum süreçlerine hakimiz. Şirket kurulum ücreti kurulmak istenen şirketin büyüklüğüne ve sermayesine göre değişiklik göstermektedir. Sizlere anonim şirket kurulumu, limited şirket kurulumu ve yabancı ortaklı şirket kurulumu konusunda destek verebiliriz. 20 yıllık sektör tecrübemizi %100 müşteri memnuniyeti ile sunuyoruz. Kurmak istediğiniz şirketlerin kurulumunu 1 günde tamamlayabiliriz.

Ekonomik Şirket Kurulumu İstanbul Fiyatları ve Ücretsiz Ön Danışmanlık

gökdelen şirket binası

Anonim Şirket Kurma Maliyeti

Anonim Şirket en az bir ortakla kurulan şirketlerdir. Kurmak istediğiniz şirketi en hızlı şekilde kurarak işlerinize odaklanmanızı hedefliyoruz. Anonim Şirket Kurma Maliyeti ise; şirket kurulumu sırasında en düşük 50.000 TL sermaye ile yapılabilir. Şirket ortaklarının sermayenin 1/4’ünü şirketi kurmadan ödemesi gerekiyor. Kurulum aşamasında mersis sistemine iletilmesi gereken şirket kuruluş sözleşmesini uzman danışmanlarımız ile hazırlayabiliriz. Şirket kurulumu sırasında gereken diğer tüm resmi adımları hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırarak şirketinizi 1 günde kurabiliriz.

Limited Şirketi Kurma Maliyeti

Limited şirketi kurmak istediğinizde tüm adımları doğru şekilde bir uzman eşliğinde tamamlarsanız hem çok daha hızlı bir şekilde hem de daha düşük maliyetle şirket kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Limited şirketi kurma maliyeti konusunda sektördeki tecrübemiz ile sizlere yardımcı olabiliriz. Limited şirketi kurulumu sırasında gerekecek tüm belgeleri, işlemleri ve adımları uzman danışmanlarımız sayesinde çok daha hızlı ve sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Tüm şirket kurulumları hakkında bilgi almak, yapılacak işlemler hakkında uzman ekibimizden fiyat ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Şirket Kurulumu Gerçekleşen Müşterilerimizin Yorumları

Oldukça bilgili ve profesyonel bir ekip. Süreç benim için başlangıçta biraz karmaşık gelmişti ama kendilerinin yardımıyla sorunsuzca geçirdik. Bu kadar hızlı bir şekilde kendi işimi kurabildiğime açıkçası şaşırdım. Çok teşekkürler

Nükhet H. Anonim Şirket Kurulumu

Süreçte en çok hoşuma giden açık iletişiminiz oldu. Desteğinizle sorunsuz bir şekilde şirketimi kurdum ve kendi işimin başına geçtim.

Emre B. Limited Şirket Kurulumu

Şirket Kurulumu İstanbul Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin Ücretsiz Ön Danışmanlık İmkanından Yararlanın

şirket kurulumu için el sıkışalım

Bağlı Bulunduğumuz Odalar ve Yetkinlik Belgelerimiz

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak ve Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatından Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz İletişim Formuna Bilgilerinizi Bırakın, En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım