Hakkımızda

Şirket Kurulumunuzu Kolayca Yapın

Firmamızın amacı, hızla büyüyen dünya ekonomisinde kendine bir yer açmak isteyen girişimciler, yatırımcılar ve bireylere kendi şirketlerini kurmalarında uzman yardımı sağlamaktadır. Hayalindeki işi hayatına taşımak ve kendi şirketini kurmak isteyen yenilikçi girişimcileri şirket kurmanın karmaşık ve detaylı süreciyle baş başa bırakmıyor ve tüm bu süreci onlar için profesyonel olarak yönetiyoruz. Yeni girdiğiniz iş dünyasında başarılı olmanız için en başta temelleri sağlam atmanızı sağlıyor; tüm yasal, mali ve idari gerekliliklere uygun olarak şirket kurmak için her adımda yanınızda oluyoruz.

Şirket Kurulumu İstanbul Size Ön Danışmanlık Hizmetini Ücretsiz Olarak Sunuyor

Uzman Kadro, Hızlı Süreç Gelişimi

Türkiye’de şirket kurmak, Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre gerçekleştirilmesi gereken hukuki bir işlem olup yasal, mali ve idari süreçleri ustalıkla ilerletmeyi gerektiren bir işlemdir. Uzman kadromuz, tüm süreç ve prosedürlere hakim deneyimli danışmanlar, avukatlar ve mali müşavirlerden oluşur. Siz kendi şirketinizi kurmanın heyecan ve gururunu yaşarken, uzman kadromuz sizin için çalışarak tüm bu karmaşık prosedürleri kolaylıkla çözerek göz açıp kapayıncaya kadar bir şirketiniz olmasını sağlar.

Şirket Kurulumunda Uzman Yardımı

Şirket kurma süreci yasayla belirlenmiş detaylı bir süreç olup pek çok mali ve idari yükümlülüğü de beraberinde getirir. Bu süreç içerisinde profesyonellerle çalışmak işinizi kolaylaştırıp süreci hızlandıracaktır. Firmamız süreç sırasında uzmanlıklarına ihtiyaç duyacağınız bütün profesyonelleri bir araya toplamış olup kadromuz başta danışmanlar, avukatlar, mali müşavirler ve ekonomistler olmak üzere alanına hakim pek çok uzmandan oluşmaktadır.

Hazırlamanız gereken tüm belgeler ve karşılamanız gereken mali yükümlülüklerin hepsi sizin için profesyonellerimiz tarafından gerçekleştirilerek siz hiç yorulmadan şirketiniz kurulur.

Müşterilerimizin Yorumları

Oldukça bilgili ve profesyonel bir ekip. Süreç benim için başlangıçta biraz karmaşık gelmişti ama kendilerinin yardımıyla sorunsuzca geçirdik. Bu kadar hızlı bir şekilde kendi işimi kurabildiğime açıkçası şaşırdım. Çok teşekkürler

Nükhet H. Anonim Şirket Kurulumu

Süreçte en çok hoşuma giden açık iletişiminiz oldu. Desteğinizle sorunsuz bir şekilde şirketimi kurdum ve kendi işimin başına geçtim.

Emre B. Limited Şirket Kurulumu
yabancı ortaklı şirket kurulumu

Siz de randevunuzu oluşturun şirketimizden alacağınız ön danışmanlık hizmeti için için ücret ödemeyin.

Bağlı Bulunduğumuz Odalar ve Yetkinlik Belgelerimiz

Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatı ile Bir Günde Şirket Sahibi Olmak İçin Bize Hemen Ulaşın! Size özel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.