Şirket Kurulum Ücreti Neye Göre Değişir?

Deneyimli ve uzman ekibimiz ile şirket kurma sürecinizi tüm bilgi birikimimizle sorunsuzca çözebiliriz. Şirket kurulumu firmamızın uzmanlık alanları arasında ilk sırada geliyor. Farklı türlerde tüm şirket kurulum süreçlerine hakimiz. Şirket kurulum ücreti kurulmak istenen şirketin büyüklüğüne ve sermayesine göre değişiklik göstermektedir. Sizlere anonim şirket kurulumu, limited şirket kurulumu ve yabancı ortaklı şirket kurulumu konusunda destek verebiliriz. 20 yıllık sektör tecrübemizi %100 müşteri memnuniyeti ile sunuyoruz. Kurmak istediğiniz şirketlerin kurulumunu 1 günde tamamlayabiliriz.

Anonim Şirket Kurma Maliyeti

Anonim Şirket en az bir ortakla kurulan şirketlerdir. Kurmak istediğiniz şirketi en hızlı şekilde kurarak işlerinize odaklanmanızı hedefliyoruz. Anonim Şirket Kurma Maliyeti ise; şirket kurulumu sırasında en düşük 50.000 TL sermaye ile yapılabilir. Şirket ortaklarının sermayenin 1/4’ünü şirketi kurmadan ödemesi gerekiyor. Kurulum aşamasında mersis sistemine iletilmesi gereken şirket kuruluş sözleşmesini uzman danışmanlarımız ile hazırlayabiliriz. Şirket kurulumu sırasında gereken diğer tüm resmi adımları hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırarak şirketinizi 1 günde kurabiliriz.

Limited Şirketi Kurma Maliyeti

Limited şirketi kurmak istediğinizde tüm adımları doğru şekilde bir uzman eşliğinde tamamlarsanız hem çok daha hızlı bir şekilde hem de daha düşük maliyetle şirket kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Limited şirketi kurma maliyeti konusunda sektördeki tecrübemiz ile sizlere yardımcı olabiliriz. Limited şirketi kurulumu sırasında gerekecek tüm belgeleri, işlemleri ve adımları uzman danışmanlarımız sayesinde çok daha hızlı ve sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Tüm şirket kurulumları hakkında bilgi almak, yapılacak işlemler hakkında uzman ekibimizden fiyat ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Fiyat teklifi için bize ulaşın